Кубок св. Альфонса


11 червня 2011 р. у монастирі св. Альфонса у Львові пройшов другий розіграш Кубку св. Альфонса по футболу. Участь у турнірі взяли вісім команд з парафій редемптористів св. Йосафата (Львів), св. ап. Петра і Павла (Новояворівськ), Покрову Пресвятої Богородиці (Кохавино), Матері Божої Неустанної Помочі (Тернопіль), Успіння Пресвятої Богородиці (Тернопіль), св. Йосафата (Кам’янець-Подільський), св. Йосифа (Івано-Франківськ), а також збірна церкви Матері Божої Неустанної Помочі (Львів) та парафії блаж. М. Чарнецького (Ковель).


Команди були поділені на дві групи, в яких вони грали між собою на першому етапі розіграшу Кубку. По результатах групового турніру в півфіналах зустрілися команди "Каталонці" (Івано-Франківськ) та "Ліс" (Кохавино) - рахунок 5:1, а також "Шишки" (Львів) та "Лівий бутс" (Новояворівськ) - рахунок 0:0 (2:3).


У матчі за третє місце між "Шишками" та "Лісом" перемогла команда з Кохавино - 2:1.


У фіналі долю Кубку вирішували між собою команди "Каталонці" з Івано-Франківська та "Лівий бутс" з Новояворівська. Програючи 1:0, "Каталонці" під кінець другого тайму зрівняли рахунок після того, як їх благословив їхній "тренер" о. Юрій Меуш, ЧНІ. Тож переможець визначався у післяматчевих пенальті. Тут сильнішою виявилась команда з Івана-Франківська - 2:0.


Таким чином, переможцем Кубку св. Альфонса 2011 р. стала команда "Каталонці" парафії св. Йосифа (Івано-Франківськ). Всі учасники отримали пам'ятні грамоти і подарунки. Крім того, були визначені найкращий бомбардир турніру - ним став Валентин Ніколаюк з Івано-Франківська, який забив 10 голів, і найкращий воротар - Андрій Кузьмич з Новояворівська.


Перший раз Кубок св. Альфонса відбувся 9 травня 2009 р. Тоді його виграла команда парафії Успіння Пресвятої Богородиці (Тернопіль).


Фотографії>>>