Тіроцініум або редемптористська школа місійного апостоляту


15-22 лютого 2018 р. у реколекційному домі гірського та мальовничого Яремче проходила місійна школа, у якому учасники, отці редемптористи та сестри редемптористки, поглиблювали теоретичні знання та практичні вміння з організації та проведення народних парафіяльних місій.


Заняття у школі місійності провів запрошений гість з Польщі о. Анджей Маковскі, ЧНІ, що виконує служіння директора пасторального тіроцініуму у Варшавській провінції редемптористів з центром у Любліні. Учасники місійного вишколу інтенсивно поглиблювали знання з історії та богослов’я народних парафіяльних місій, вивчали типологію місійного проповідництва, роздумували над пропозиціями схем місійних проповідей, а також дискутували над способами проведення віднови народних місій на парафії.


Як зізналась одна з учасниць школи, с. Антонія, за благословенний час тривання місійного вишколу, їй вдалося глибоко серцем торкнутися багатого досвіду згромадження у проведенні місій та євангелізації, а також освоїти чимало практичних вмінь. «Я переконана, що багато здобутого знання у майбутньому використаю для поширення таїнства Відкуплення серед людей, які цього потребують та до яких мене пошле Господь та Згромадження», – сказала черниця.