Відбувся з’їзд спільноти “Матері в молитві” Харківського екзархату


16 грудня 2017 року з благословення владики Василія (Тучапця) відбувся перший з’їзд спільноти “Матері в молитві” Харківського екзархату. 


Урочисту Святу Літургію відслужив кир Василій у храмі свв. Верховних апостолів Петра і Павла м. Харкова у співслужінні зі священиками екзархату та ієрм. Михайлом Іваняком, ЧНІ, ігуменом монастиря  свмч. Миколая Чарнецького м. Ковеля. На екзархальний з’їзд прибули матері з смт. Вільча, м. Люботина, м. Полтави, с. Деменок та м. Харкова.


На завершення Богослужіння Екзарх Харківський роздав матерям шалики з емблемою спільноти та книжечки з духовними розважаннями. 

Опісля відбулися спільні молитви.Згодом усі відвідали Свято-Івано-Павлівський монастир сестер Згромадження св. Йосифа, де обговорили питання розвитку спільноти в екзархаті. 

А на завершення з’їзду учасників чекав приємний дарунок: диригент церковного хору Марія Митко, юна парафіянка Юля Купчинська разом із своєю викладачкою Мариною Анатолівною зігріли серця матерів чудовим концертом та грою на бандурі.

з сайту Харківського екзархату УГКЦ