Місія в с. Новомихайлівське


З 12 по 19 листопада 2017 року відбулася Свята Місія в с. Новомихайлівське (Врадіївський р-н, Миколаївської обл). 


Протягом тижня громада села мала нагоду пережити велике духовне оновлення через слухання Божого Слова, участь в богослужіннях та молитовних заходах, а також численно приступаючи до святих Тайн покаяння та Євхаристії.


Перед місіонарями о. Василем Ліницею, о. Петром Ковальчуком, сестрами-редемптористками Терезою і Іриною, парох о. Віктор Давидюк гостинно відкрив двері храму св. арх. Михаїла та запросив провести місію.


Щодня місіонери відвідували домівки парафіян, слухаючи історії про їх життя. Особливо зворушливими були свідчення сильної віри старшого покоління, які в 1951 р. були переселені з Львівської обл., та під час комуністичного режиму домоглися зведення в селі храму. Попри похилий вік та слабке вже здоров’я вони щодня вранці і ввечері спішили до Божого дому на спільну молитву та роздуми про основні правди християнської віри. 


Під час місії відбулися віднови обітниць Тайни Хрещення і Подружжя, одна пара вирішила прийняти св.Тайну Подружжя.


Щодня сестри мали заняття зі школярами – за сприяння в.о.директора загальноосвітньої малокомплектної школи п.Олени Андрусик  учні мали нагоду більше дізнатися про Бога-Творця, Його любов до нас та покликання до святості усіх Його дітей.


Завершилася місія перед святкуванням храмового празника парафії традиційно - освяченням та встановленням місійного хреста і подякою Господу за Його велику благодать.


Місійна група