Спогади про місії на Сході


Бажання поїхати на Схід нашої країни з’явилось в мене близько двох років тому.


Бог дав мені можливість з 26 березня по 3 квітня 2017 р. Б. побувати там.


Разом з о. Ігорем та с. Антонією ми побували на греко-католицьких парафіях м. Краматорськ, с. Сонцеве, м. Костянтинівка, с. Званівка та с. Роздолівка. Також нам випала нагода відвідати благодійний фонд «Карітас-Краматорськ», центр для сім’ї та дітей у м. Слов’янськ, помолитись разом з військовими у м. Бахмут.


Ми познайомилися з волонтерами «Бджілки», які плетуть маскувальні сітки для наших воїнів,  а також долучилися до їхньої праці.


Спілкуючись із цими людьми, я сповнювалась радістю, гордістю та впевненістю в майбутньому нашої країни. В їхніх очах можна побачити віру у мирне, спокійне та щасливе життя, яке обов’язково настане.


У церквах Донеччини ми проводили для парафіян молитовні чування «Сім слів Ісуса на хресті», разом молилися за мир та просто розмовляли. Їхня відкритість та щира подяка за наш приїзд була найбільшою нагородою.


Ще ми зустрілися з місцевою пресою, щоб разом поговорити про наболіле, там ми познайомилися з патріотами України, які починають змінювати нашу країну з найголовнішого – з себе.


З парафіянами церкви с. Званівка ми пройшли Хресну дорогу вулицями села. Гарно та весело провели час з молоддю, навчили їх нових пісень з рухами та розпрощалися з надіями на нову зустріч.


У Мирноградській школі-інтернат ми гарно провели час з учнями 6-9 класів, почули науки від о. Ігора та с. Антонії, поспівали пісень, пограли в гру про цінності.


Мене приємно вразили люди Донеччини. Те, наскільки вони відкриті, доброзичливі, люблячі та як вони щиро вірять у краще майбутнє нашої країни, не може залишити байдужим нікого.


Я безмежно вдячна Богу за можливість духовно зрости разом з вірянами сходу. Дякую отцям, сестрам та Інночці за присутність і підтримку в поїздці. Також я дуже вдячна парафіянам і людям з Донеччини, які гостинно нас приймали, були відкритими, за патріотизм, за нашу прекрасну українську мову та любов, яку вони нам дарували.


Сподіваюсь, що матиму ще нагоду побувати на сході нашої країни, щоб разом з місцевими людьми прославляти Бога!