Прийди і помолись за Україну


Хресна дорога вулицями міста Ковеля Волинської обл. відбулася у неділю, 12 березня  2017 р. Цю молитву організували монаші спільноти редемптористів та францисканців разом з парафіянами. Разом з нами молилися священики та вірні з Шацька, Положева, Старої Вижівки та християни інших конфесій.

Хрест по-черзі несли спільноти «Матері в молитві», Ковельська організація «Союз українок», лікарі, вчителі, спільнота ГО «Реабілітаційний центр», представники міської влади та всі бажаючі. Діти та молодь несли великий прапор України. Безпеку руху забезпечувала міська поліція.

Участь вірних у Хресній дорозі дала можливість поглянути на страждання Ісуса Христа, на ціну нашого спасіння. У цій покаянній ході вірні випрошували у Бога благословення та миру для нашої многострадальної Батьківщини - України. Адже ми знаємо, що наш народ терпить агресію, зневаги та наруги від войовничого сусіда - Росії - та своєї безбожної корумпованої влади. Ці важкі рани нашого суспільства, які стікають кров’ю наших воїнів і героїв–мучеників, жертвуємо Богові, щоб наше життя змінилося на краще.   

Тамара Васильчук, учасниця Хресної ходи

Хресна дорога вулицями Ковеля