Різдвяні реколекції в Ковелі.


Цими днями з 22 по 25 грудня, у нас на парафії бл. Миколая Чарнецького у м. Ковель відбулися різдвяні реколекції, які провадив о. д-н Юрій Ждянський. Темою реколекцій була «Дорога до Вифлиєму».


Першого дня була наука про віру. Щоб наблизитися до Ісуса треба мати віру, не бачачи повірити. Були наведені гарні приклади. Зокрема про одну родину, у якій трапилось нещастя, загорівся будинок, а дитина спасаючись вибралась наверх. Все було в диму, а тато прокричав дитині щоб скакала вниз, дослухаючись його голосу. А хлопчик повірив і скочив в батьківські обійми, не бачивши його. Так само і юна Діва Марія повірила, що не знаючи мужа, зачне і породить Сина Ісуса. І нам теж треба навчитися вірити і довіряти Богові.


Наступні науки були про Йосифа і мудреців із Сходу. Дізналася про Йосифа багато цікавого. Це був вчений і самодостатній чоловік, але, попри це, виявив послух, згодившись бути Обручником Діві Марії. Дуже вдячна о. д-ну Юрію за змістовні науки. Молюсь Господу за нього і за всіх наших редемптористів.


За ці декілька днів о. д-н Юрій Ждянський зробив багато добрих справ. Відвідував знайомих і хворих. Домовився з керівництвом Ковельської колонії для неповнолітніх про зустріч з хлопцями.


Нехай Бог благословить вас, отче-дияконе. 


П. Тамара Васильчук, парафіянка