Голоско відкривається кандидатам


Брати-кандидати провели день у монастирі св. Альфонса у Львові, в якому знаходиться студентат Львівської провінції редемптористів. Цей монастир згодом стане для них домом на шість років навчання в семінарії. Кандидати ознайомилися з умовами для життя і навчання братів-студентів: бібліотекою, комп’ютерним класом, спортзалом, рекреаційною кімнатою. Крім цього брати відвідали церкви св. Йосафата і блаж. Миколая Чарнецького.

14 грудня 2016 р. кандидати долучилися до підготовки акції на свято св. Миколая, яку організовує молодь зі спільноти «Світло Христа» церкви св. Йосафата. На початку зустрічі з молоддю брати розповіли молоді про своє покликання, а відтак допомогли пакувати солодкі подарунки для дітей з малозабезпечених сімей.

Наступного дня психотерапевт п. Володимир Станчишин провів для братів-кандидатів семінар на тему «Індивідуальна історія: вплив дитинства на формування особистості». Предметом розмови були базові потреби, механізми психологічного захисту та проблеми, які можуть виникати у випадку їх незадоволення або неправильного використання.

Кандидатура Львівської провінції редемптористів знаходиться в монастирі св. Герарда в Кохавині (смт. Гніздичів Жидачівського р-ну Львівської обл.), тел. 098 951 14 29, 097 235 33 50.

о. Зміцєр Чарнєль, редемпторист

Голоско відкривається кандидатам